Suna Kabadayı

Suna Kabadayı

1
1

Konuşma konuları

  • Kişisel Markalaşma: Arkanızdan Değil, Markanızdan Konuşturun
  • Gardrop Detoksu

Toplantılara katkısı

Suna Kabadayı marka yönetimindeki deneyimini imaj yönetimiyle birleştirmektedir. Konuşmalarında katılımcılar için potansiyellerini güçlendirme, kendi tarzlarını keşfetme ve profesyonel vurgularını arttırma konularına ışık tutmaktadır.

Sunum tarzı

Suna Kabadayı ilgi çekici ve büyüleyici bir konuşmacıdır. Yaşamak, çalışmak ve rekabet gücü yüksek modern dünyada daha iyi tutunabilmek için bir yol olarak kişisel markalaşma ve imaj geliştirme konularına odaklanmaktadır.

1997’de Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politika bölümünden mezun olan Suna Kabadayı; 2004’de Conselle Institute of Image Management, İmaj Yönetimi eğitim programı ve 2005’de Science and Art of Color’da Kişisel Renk Analizi programına katıldı ve aynı yıl kendi firması Sekizincirenk’i kurarak imaj danışmanlığı yapmaya başladı. 2012 yılında New York Üniversitesi Yönetici Koçluğu programına katılan Kabadayı, çalışmalarını imaj danışmanlığı ve imaj koçluğu olarak tekrar yapılandırdı.

1995-2004 arasında Ford Otosan, TBWA, Türk Henkel, Pernod Ricard (Allied Domecq) firmalarında global markaların pazarlama süreçlerinde yönetici olarak görev alan Kabadayı, imaj danışmanlığı kapsamında profesyonel imaj, serbest giyim, etkili sunum, sözlü ve sözsüz iletişim, uluslararası iş ve sosyal yaşam etiketi konularında eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti vermektedir.

2005’ten bu yana telekomünikasyon, finans, medya, hızlı tüketim sektörlerinde uzun süreli projeler yürüten Kabadayı’nın birlikte çalıştığı firmalar arasında Akbank, Coca-Cola, Türk Telekom, Türk Hava Yolları, TTNET, NTV, CNBC-E, NTV Spor, Star TV, Global Bilgi-Turkcell, Türk Ekonomi Bankası, Mercedes, Koç Holding, Hugo Boss, Nobel, Samsung, Şekerbank, Ziraat Bankası, Sandoz, UBS, Sanovel, Le Meridien, vb. lider markalar yer almaktadır.

İlk kitabı “İmajınızı Nasıl Alırsınız: İçten Dışa Kişisel İmaj Yönetimi” Şubat 2011’de yayınlanan Kabadayı, ikinci kitabının yayına hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir. Kabadayı’nın çeşitli yayın organlarında yazıları yayınlanmakta, ekonomi ve ulusal televizyon kanallarında konuk konuşmacı olarak katıldığı düzenli programlar bulunmaktadır. 2006’da Uluslararası İmaj Danışmanları Derneği (AICI, Association of Image Consultants International) sertifikalı üyesi olan Kabadayı, 2011’den bu yana derneğin Türkiye Global Elçilik görevini de sürdürmektedir.

Yayınlanmış Eserleri:

  • İmajınızı Nasıl Alırsınız: İçten Dışa Kişisel İmaj Yönetimi (2011)

Referansları:

“Eğitmenimizin konuya hakimiyeti, zamanı etkin kullanımı ve pozitif tutumuyla, teşvik edici yönü farkındalığımız ve eğitimin etkinliğini arttırdı. Sunum tekniği, örneklemeler ve sağlanan bütünlük tam anlamıyla faydalanmam ve edindiklerimi sağlıklı biçimde iş ortamıma taşıyabileceğim etkisini uyandırdı. Teşekkürler.”

“Yılsonu toplantısındaki renkli ve yararlı konuşmanız için ben özellikle teşekkür etmek istiyorum. Tam planladığımız gibi hem çok faydalı oldu, hem de uzun zamandır düşündüğümüz konuları çok güzel bir şekilde toparladı ve çalışanlarımızın kafasında netleştirdi.”

“Verdiğiniz faydalı bilgiler ve etkileyici anlatımınız için çok teşekkür ediyorum. Umuyorum diğer birimlerimiz için de eğitim programı ayarlanabilir ve sizin tecrübe ve bilgilerinizden onlar da yararlanabilirler.”

“Sizin eğitimlerinize katılan yüzlercesinden biriyim sanırım bende. Yeni arkadaşlar geldi, yeni gelen herkes sizden bahsediyor, herkeste anlatacak birşeyler bırakmışsınız. Söylediklerinizi uygulamaya çalıştım ve gerçekten haklısınız! Çoğu arkadaşımız da benim gibi etkilendi ve değişti bence :)”

“Sizin programınızdan çıkar çıkmaz arkadaşlarıma, eğitimde aldığım notlarla kısa bir paylaşımda bulunmuştum ve çok hoşlarına gitmişti. Üzerine bu eğitime onları da katacağımız kesinleşince, çalışma arkadaşlarım çok sevinmişlerdi. Ofise girer girmez arkadaşlarımdan eğitim ile ilgili pozitif geri bildirimlerini aldım ve çok mutlu oldum. Belli ki eğitim programından benim gibi onlarda kendi adlarına birçok ışık almışlar. Paylaşımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.”

“Kısa sürede gelişen talebimizi kırmayıp, eğitimi gerçekleştirmemize destek olduğunuz ve de değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür eder, bu vesileyle programımızı tüm bayilerimize aldırmaya karar verdiğimizi de aktarmak isterim.”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Suna Kabadayı etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar