Sine Çakır

Sine Çakır

1
1

Konuşma Konuları

  • Sunuculuk & MC & Moderatörlük

Toplantılara Katkısı

Sine Çakır, televizyon dünyasının genç ve başarılı sunucularındandır. Sunumlarında farklı sektörlerde kazandığı deneyimleri aktarmayı sever. Sunumları kolay anlaşılır ve samimidir. Meraklıdır, soru sorar ve sordurur. Karşısındakine kolay ulaşır, aradaki buzları kolayca eritir. Erkek egemen iş hayatında başarılı bir kadın olmak ne kadar zordur, iyi bilir.

Sunum Tarzı

Sine Çakır, zarif ve dinamik bir sunucudur. İşinden duyduğu heyecanı, karşısındakine de yansıtır. Çakır, sunumları sırasında dinleyenlerin de katkı vermesini sağlar. Düzgün Türkçesinden taviz vermez. Eğlenceli, bilgi verici ve akıcı bir tarzı vardır.

İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2005’de mezun oldu. Üniversite yıllarında CNNTürk haber merkezinde televizyon yayıncılığı deneyiminin temellerini attı. Ardından İstanbul Sanayi Odası’nda AB proje geliştirme biriminde yer aldı. 2007 yılında girdiği CSA Global Publishing’de proje yöneticisi olarak 3 yıl çalıştı. Ardından İngilizce eğitim almak üzere ABD’ye gitti.

Döndükten sonra 2010’da Dialog Sunuculuk Okulu’nda fonetik, diksiyon, röportaj teknikleri, tv programcılığı ve topluluk önünde konuşma dersleri aldı. Ardından sektörün duayenlerinden Öztürk Pekin ile diksiyon ve spor spikerliği üzerine çalıştı. 2010’da LigTv kariyerine ‘Farklı Açı’ programının kurgusunu hazırlayarak başladı. Eş zamanlı olarak Süperlig maç yayınlarında canlı bağlantılar ve röportajlarda yer aldı. Kariyerine 2011’den bu yana spikerlik ve sunuculuk ile devam eden Sine Çakır, LigTv’de hafta boyunca Ana Haber, Ara Haberler, Günün Sonu, Günaydın Futbol programlarını sundu. Halen BeINSPORTS ekranlarında hafta içi her sabah YENİGÜN programını hazırlıyor ve sunuyor.

Sunum Dilleri: Türkçe

Sine Çakır etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar