Selim Geçit

Selim Geçit

1
1

Konuşma konuları

  • Duygusal Zeka, Empati, İletişim Becerileri
  • Kişisel Farkındalık, Mizah Gücü, Yaratıcılık
  • Kritik Düşünme & Etkili Karar Verme (Karar Vermenin Sinsi Tuzakları)
  • İkna Becerisi Yüksek İlham Veren Liderler Mesajlarını Nasıl Kurguluyor? (Simon Sinek’in ‘Start With Why’ Yaklaşımı)

Toplantılara katkısı

Selim Geçit sunumlarında ikna becerisi yüksek “ilham veren” liderlerin mesajını nasıl kurguladığını, duygusal zeka, kritik düşünme ve stratejik düşünmenin önemini ele almaktadır. Doğru bireyleri seçmenin başarının anahtarı olduğunu vurgulamaktadır.

Sunum tarzı

İçerik yönünden zengin olan sunumlarında Selim Geçit, iş hayatındaki zorlu yolculukta hangi önemli noktalara dikkat edilmesi gerektiğine dair değerli bilgileri katılımcılarla paylaşmaktadır.

Selim Geçit, 1970 yılında Münih’te doğdu. Bilkent Üniversitesi’nde “Turizm ve Otel Yöneticiliği” alanında öğrenim gördü ve 1992-2012 yılları arasında, Hilton Otelleri’nde üst yönetimde çalıştı.

2005-2010 yılları arasında Kuzey İrlanda’da profesyonel iş hayatına devam ederken, aynı zamanda seminer ve konferanslar veren Selim Geçit, Kuzey İrlanda Konaklama Enstitüsü (Institute of Hospitality Northern Ireland) tarafından 2005 yılında “Yılın Profesyoneli” ödülüne layık görüldü. Birleşik Krallık’ta 12 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılında Türkiye’ye döndü.

Halen Özyeğin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak dersler vermekte olan Selim Geçit, 20 yıllık uluslararası tecrübesi ile CSA Celebrity Speakers’ın seçkin konuşmacıları arasında yer almakta ve konuşmalarını (Keynote Speech) kendine özgü sürükleyici üslubu, şaşırtıcı saptamaları, güçlü mizahi anlatımı ile sunmaktadır.

Ödülleri:

  • Yılın Profesyoneli Ödülü, Kuzey İrlanda Konaklama Enstitüsü, 2005

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Selim Geçit etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar