Seda Genç

Seda Genç

1
1

Konuşma konuları

  • Pazarlama ve Müşteri Deneyiminde İnovasyon
  • Tüketicinin Kalbine Giden Yol Beyninden Geçer!
  • Dijital Mecralarda Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Nöropazarlama
  • Tüketici Deneyimi Stratejileri (CX)
  • Sosyal Medyada Nöropazarlama ve Netnografi
  • E-ticarette Nöropazarlama
  • Pazarlamanın Geleceği & T-shaped Pazarlamacı Modeli
  • Dijital Beden Dili

Toplantılara katkısı

Nöropazarlamanın Türkiye’deki öncülerinden olan Seda Genç, tüketici davranışlarını ve nöropazarlamayı insan ve ekonomi etrafında şekillenen disiplinlerin çerçevesinde kendi bilgi ve deneyimleriyle harmanlayarak katılımcılara aktarmakta ve farklı bakış açıları kazandırmaktadır. Ulusal ve uluslararası çalışmalarıyla bu alanın gelişimine katkıda bulunmakta ve farkındalık yaratmaktadır.

Sunum tarzı

Sıkıcı pazarlama sunumlarının aksine konuyu daha eğlenceli bir dil ve zengin bir içerikle aktarmasıyla katılımcıların ilgisini çekmektedir.

Seda Genç Neuro-mar Danışmanlık’ın kurucusu olarak nöropazarlama danışmanlığı yapmakta ve uluslararası deneyimleriyle Türkiye’de nöropazarlama alanına öncülük etmektedir. Aynı zamanda dünyaca ünlü nöropazarlama şirketi Neurons Inc.’in Türkiye ve Ortadoğu’da yetkilendirdiği tek kişidir.

Profesyonel kariyer hayatı boyunca uluslararası şirketlerde pazarlama iletişimi, marka yönetimi ve dijital pazarlama alanlarında önemli roller üstlendi. IBM’de Ülke Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama Lideri olarak çalıştı. Garanti BBVA ve Tmob’da da Pazarlama İletişimi Yöneticiliği yaptı.

2015 yılında, Neuro-mar Nöropazarlama Danışmanlığı’nı kurdu. Şu anda nöropazarlama danışmanı olarak global ve lokal projelerde çalışmakta, eğitimler vermekte ve konuşmacı olarak etkinliklerde yer almaktadır. 2017’den bu yana da Neurons Inc’ı Türkiye ve Ortadoğu’daki temsilciliğini yapmaktadır.

Uluslararası kurumlar tarafından nöropazarlama, tüketici nörobilimi, davranışsal ekonomi, psikoloji ve NLP alanlarında yetkilendirilmiştir.

2020 yılında iş dünyasının en prestijli ödüllerinden MEA Stevie Awards tarafından Bilimde İnovasyon kategorisinde Altın Stevie ödülüne layık görüldü. Böylece Türkiye’ye nöropazarlama alanındaki ilk uluslararası ödülü getirmiştir.

Yayınlanmış Eserleri:

NöroDijital (2018)

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Seda Genç etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

email us veya request form

Video

Other speakers you may consider