Onur Yar

Onur Yar

1
1

Konuşma konuları

  • Sunuculuk & Moderasyon

Toplantılara katkısı

Onur Yar, gerektiğinde ciddi ve formal, gerektiğinde de eğlenceli hatta şova dönük sunumlar yapar. Oynadığı tiyatro oyunları ve canlı yayın tecrübeleri sayesinde, sahnedeki her türlü organizasyonel sıkıntının üstesinden gelebildiği gibi, doğaçlama konuşma kabiliyeti ile her durumda izleyicinin dikkatini sunumda tutar.

Sunum tarzı

Bugüne dek pek çok farklı içerikte kamera karşısında ve radyoda mikrofon başında program yapan Onur Yar, hem sesine hem beden diline son derece hâkimdir. Anlatılmak, sunulmak istenen konuya en uygun sunum tarzını ortaya koyarak, izleyicilerin dikkatini hemen sahneye toplar. Yüksek enerjisi ve işine saygısı sebebiyle sunum boyunca onu kolaylıkla ve keyifle takip edersiniz.

17 yaşından beri medya dünyasının içinde olan Onur Yar, ilk olarak Televizyon dünyasında programcı ve seslendirmen olarak çalıştı. Üniversite yıllarında da Radyo programlarına başlayan Onur, programcılık ve seslendirme dışında yöneticilik de yaptı. Daha sonra İstanbul’a gelerek Radyo D’de profesyonel medya yolculuğuna başladı. Yıllar içinde pek çok ulusal radyoda programcı olarak yayın yaptı. Bu süre zarfında dublaj ve seslendirme işlerine devam ederek Türkiye’nin en iyi markalarıyla reklam çalışmaları yaptı. Yine o yıllarda oyunculuk yolculuğuna başlayarak, pek çok tiyatro oyununda, ödüllü sinema filmlerinde ve dizilerde rol aldı, almaya devam ediyor.

Sahne üstündeki deneyimlerine de yine genç yaşta başlayan Onur, yıllar içinde pek çok lansman, etkinlik ve organizasyonda sunumlar yaptı, seminerler verdi.

Sunum Dilleri: Türkçe

Onur Yar etkinliğinizde yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar