Onur Yar

Konuşma konuları

  • Mutlu Çalışmak için 5 Adım: İş yerinde hem keyifli hem de verimli çalışmanın yolları
  • Aşk mı, Para mı?
  • Kariyerinizi Nasıl Alırdınız?

Toplantılara katkısı

Hepimizin hayatı yaşamakla ilgili bir tavrı vardır. Onur Yar’ın ise hem çalışma hayatı hem özel hayatı, eğlenmek, keyif almak üstüne kuruludur. Bugüne kadar hep sevdiği işleri, keyif aldığı insanlarla beraber yapmayı tercih etmiş, hangi ortamda bulunursa bulunsun orada mutlu çalışmanın bir yolunu bulmuştur. Bu sayede de, ne kadar yoğun olursa olsun işinden sıkılmadan, verimli, yaratıcı işlere imza atmaktadır. Ekranda da, mikrofon başında da, sahnede de bu keyfini, mutluluğunu kendini takip eden kitleye bulaştırır.

Sunum tarzı

Bugüne dek pek çok farklı içerikle kamera karşısında ve radyoda mikrofon başında program yapan, uzun zamandır seminerleri ve eğitimleri için sahneye çıkan Onur Yar, hem sesine hem beden diline son derece hâkimdir. Neşeli ve samimi kişiliği ile ne anlatırsa anlatsın izleyiciyi hemen yakalar ve kendi dünyasının içine çeker. Onu dinleyenler, anlattığı konuları, büyük bir keyif alarak dinler, içselleştirir.

17 yaşından beri Medya dünyasının içinde olan Onur Yar, üniversitede İşletme okumasına rağmen, sadece heyecan duyduğu, keyif aldığı alanlarda çalışmış ve kariyerini sürdürmüştür. Ulusal radyolarda (Radyo D, Powertürk, Pal fm…) programlar yapan, popüler televizyon dizilerinde (Şahsiyet, Çukur…) ve sinema filmlerinde (Mutluluk, Karakomik Filmler…) oynayan, pek çok reklam filminde, belgeselde seslendirme yapan Onur, son yıllarda Youtube ve Podcast dünyasında da projeler yürütmektedir.

Medya dünyası dışında, uzun bir süredir, bu tecrübelerini paylaştığı eğitim seminerleri de yapmaktadır. Lise ve Üniversite öğrencilerine Meslek Seçimi ve Kariyer Planlama konularında eğitimler veren Onur Yar, Türkiye’nin pek çok ilinde okullarda ve fuarlarda öğrencilerle buluşmakta, onlarla keyifli seminerler gerçekleştirmektedir. Öğrencilerle yaptığı bu eğitimler devam ederken, bu defa da iş dünyası için hazırladığı “Mutlu Çalışmanın 5 Yolu” isimli çalışmasına başlamıştır.

Sunum Dilleri: Türkçe

Onur Yar etkinliğinizde yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar