Mustafa Keskin

Mustafa Keskin

1
1

Konuşma konuları

  • İş Dünyasında Engellilik
  • Türkiye’de ve Dünyada Rehber Köpekli Görme Engelli Olmak
  • Yaşama Motivasyonunu Korumak

Toplantılara katkısı

Mustafa, konuşmalarda, pes etmeyi unutmaktan, yolumuza çıkan taşı bir kenara koymaktan, her yeni günün umut dolu olacağına inanmaktan bahsediyor.

Sunum tarzı

Her şeye rağmen umudunu korumayı başaran Mustafa Keskin, takım arkadaşı Rehber Köpek Tabs ile gerçekleştirdiği konuşmalarda, katılımcılara umudunu yitirmeden yaşamanın önemini hatırlatıyor. Kah kendi hayatından kah yer yüzünün başka bir köşesinden paylaştığı olay ve gelişmelerle, farkındalık ve motivasyon dolu konuşmasını renklendiriyor. Günlük yaşamda karşılaşılan tatsızlıklar, hem kendi gülümsemesiyle hem de Tabs’ın sempatikliğiyle tatlanıyor.

1992 yılında Eskişehir’de doğan Mustafa, eğitimine bu şehirde başladı ve Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni burslu olarak kazandı. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini de tamamladı. Avukatlık stajının ardından, İstanbul Barosu’na kaydoldu. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birinde hukuk müşaviri olarak çalışmaktadır.

Mustafa 11 yaşında görme yetisini kaybetmesiyle, yoluna beyaz bastonla devam etti. 2018 yılının Kasım ayında karşısına Rehber Köpek Tabs çıktı. İyi bir takım olan bu ikili, farkındalık ve eşit erişim için koşuşturuyor. Yorgunluklarını, her hafta sonu gerçekleştirdikleri orman yürüyüşlerinde ve seramik atolyesinde atıyorlar.

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Mustafa Keskin etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

e-posta veya talep formu

Video

Other speakers you may consider