Miyase Bülbül

Miyase Bülbül

1
1

Konuşma konuları

  • Mutfakta Aşk mı Var?
  • İş Hayatında İdeal Kilo ve Detox
  • Girişimci Olarak Kadın
  • Beslenmenin Mutluluğu ve Sıkıntısı
  • Yaşam için Beslenme
  • Geleceğin Besinleri ve Sağlık
  • Stres Out Huzur In

Toplantılara katkısı

Miyase Bülbül, Türkiye genelindeki katılımcılara kendimize başka bir gözle bakmaya başlamak konusunda rehberlik etmektedir. Son derece aydınlatıcı ve keyifli olan esprili sunumları hayatımızı, sağlığımızı etkileyen yeme alışkanlıkları, çiğ gıda, detoks ve beslenme konularında bizi düşünmeye zorlamaktadır.

Sunum tarzı

Çok başarılı bir iş kadını olmanın yanı sıra, inanılmaz başarılı bir alkali beslenme şefi olan Miyase Bülbül, başarısının sırlarını ilk elden dinlemek isteyen müşteriler tarafından çokça talep edilen, son derece eğlenceli ve ilham verici bir konuşmacıdır.

26 Haziran 1959 yılında doğan Miyase Bülbül, ilk ve orta eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra 1976 yılında Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı. 1980 yılında lisans eğitimini tamamlayan Miyase Bülbül, 1981 yılında Türk Hava Yolları bilet satış memuru olarak başladığı iş yaşamını 1987 yılında I.T.T. Yellow Pages’ de tele marketing müdürü olarak devam ettirmiş, 1991 yılına kadar I.T.T. Yellow Pages’ de Batı Karadeniz, İç Anadolu ve Güney Anadolu tele marketing satış müdürü görevlerinde bulunmuştur. 1991 yılında Sabah Medya Grubu’nda reklam yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Bülbül 1997 yılına kadar Sabah Medya Grubu’nda Sabah Gazetesi reklam müdürlüğü, ATV televizyonu genel müdürlüğü, Medi Grup genel müdürlüğü gibi çeşitli üst düzey yönetici pozisyonlarında görev aldıktan sonra Türkiye’ de ilk yerel medya ajansı olarak anılan ve bir sektör yaratan YEPAŞ yerel medya pazarlama şirketini kurarak dokuz yıl boyunca yönetim kurulu başkanlığını üstlenmiştir.

YEPAŞ çalışmalarına devam ederken ulusal radyo planlama ve satın alma ajansı olan Radyo Evi’ni kurmuş ve yönetim kurulu başkanlığını yapmıştır. 2005 yılında ise KAGİDER’ e üye olan Bülbül iletişim, halkla ilişkiler, dış ilişkiler komisyonlarında görev almış bu görevler sırasında bölge ekonomisini canlandırmak için AB fonları ile desteklenen ve kadın girişimciler yetiştirmeyi amaçlayan projenin takibine katılmıştır. Miyase Bülbül aynı zamanda, Avrupa Birliği projelerini yürüten KAGİDER’in 12 üyesinden biridir. 2005 yılında Açık Radyo’da ‘Dördüncü Boyut’ adlı radyo programının yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlenerek kısa bir süre radyo dünyasında yer almıştır.

Miyase Bülbül 2008 yılı başlarında reklam sektöründeki deneyimlerinden sonra kariyerinde yepyeni bir dönem başlatma kararı alarak, kurmuş olduğu Depar A.Ş’yi kapatarak 2009-2010 Mutfak Sanatları Akademisi Executive Chef eğitimlerine katılmış ve gerek Milli Eğitim Bakanlığı’ndan gerekse City & Guied Academia’dan Executive Chef diploması alarak Les Ottamans otelin mutfağında İtalyan şef Givanni ile staj ve çalışma dönemi geçirmiş ve 2010 yılında 6 aya yakın bir süre Kaliforniya’daki “Living Light Academia”da raw food konusunda uygulamalı ve geniş kapsamlı, sertifikalı eğitim almıştır. Bugün Miyase Bülbül raw food gurme şef, raw food eğitmeni, raw food beslenme uzmanı eğitmeni sertifika ve raw food tatlı şefi sertifikalarına sahiptir.

Yayınlanmış Eserleri:

 • Alkali Yaşam Alkali Mutfak (2013)

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Miyase Bülbül etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar