Mehmet Tevfik Durmuşoğlu

Mehmet Tevfik Durmuşoğlu

1
1

Konuşma konuları

  • Stratejinin En Önemli Girdisi: Stratejik Düşünce
  • Geleceği Görmenin Yolu: Trend Takibi
  • İnovasyonun Yol Haritası
  • Kusursuzluk Mümkün mü: İş Mükemmelliği ve Ötesi
  • Akıl mı, Alışkanlık mı – Seni Hangisi Yönetiyor?
  • Tercihinizi Yapın: Karmaşa mı, Yalınlık mı?
  • Aklın Yolu Bir: Yalın Altı Sigma

Toplantılara katkısı

Mehmet Tevfik Durmuşoğlu’nun sunumları bir yandan şirketleri ve bireyleri kalıpların dışında düşünmeye teşvik ederken, diğer yandan da stratejilerini güncel piyasa hareketleri ve yeni rekabet baskıları ile karşılaştırma imkanı sağlamaktadır.

Sunum tarzı

Karizmatik ve büyüleyici konuşmacı Mehmet Tevfik Durmuşoğlu’nun sunumları sırasındaki performansı mükemmeldir. O, eğlenceli, esprili, bilgilendirici ve her zaman son derece beğenilen bir konuşmacıdır.

1972 doğumlu Mehmet Tevfik Durmuşoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduğu 1994 yılında Borusan Grubu’na katıldı. Grubun çeşitli yönetim kademelerinde üretim, satış, satın alma, pazarlama gibi fonksiyonlarda görev yaptı. Şirketin Türkiye ve yurt dışındaki yeni yatırımlarının planlamasında aktif rol aldı. 2002 yılında Borusan Grubu’nun iş mükemmelliği alanında yaptığı hamle ile birlikte Yalın Altı Sigma programına dahil edildi. Bu görevde sırası ile Siyah Kuşak, Usta Siyah Kuşak ve Holding İş Mükemmelliği Ofisi yöneticiliğini yaptı. Grubun inovasyon programının başlatılması çalışmasına liderlik etti ve tüm şirket kapsamında stratejik planlama çalışmalarını koordine etti.

2010 yılında alanında dünyanın en büyük bağımsız servis sağlayıcısı olan uluslararası danışmanlık şirketi BMGI’ın Türkiye ofisini kurdu. 2012 yılında BMGI’ın en iyi ülke ofisi ödülünü aldı. Mehmet Tevfik Durmuşoğlu, BMGI Türkiye’nin kurucusu ve genel müdürü olarak ekibi ile birlikte, stratejik planlama, iş mükemmelliği, tasarım ve inovasyon programlarının kurulumu ve işletilmesi, değişim yönetimi ve program değerlendirmeleri gibi farklı alanlarda müşterilerine kılavuzluk eder. Durmuşoğlu bugüne kadar farklı endüstrilerde farklı değişim yolculuklarını yönetmiş, onlarca proje lideri ve yönetici yetiştirmiş, çok sayıda lidere mentorluk yapmıştır.

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Mehmet Tevfik Durmuşoğlu etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar