Mehmet Nane

Mehmet Nane

1
1

Konuşma konuları

  • Strateji ve İnovasyon
  • Değişen Perakendecilik, Değişen Müşteriler: Kazanma Stratejileri – CarrefourSA Örneği
  • Perakende Sektöründe Kazanan Takımlar Nasıl Kurulur? – TeknoSA Örneği
  • Değişim Yönetimi
  • İnsanın Önemi (İnsan Merkezli Yönetim)
  • Liderlik
  • Endüstri 4.0
  • Reel Bir Sektörde Dijitalleşme
  • Y Jenerasyonunu Anlamak
  • Gelecek ve Yeni Dünya

Toplantılara katkısı

Mehmet Nane sunumlarında organizasyonel başarı ve çeviklik için artan piyasa talebini karşılamada önemli bir büyüme etkisi yaratan faktörler olarak inovasyon, strateji, değişim yönetimi, kalite ve müşteri ilişkileri konularına odaklanmaktadır. Müşteri ilişkileri, işbirliktelikleri ve iş etkinliği konularına ışık tutan ve bunların iş hayatını nasıl etkileyeceğine dair fikir veren kendi deneyimlerini de katılımcılar ile paylaşmaktadır.

Sunum tarzı

Dinamik bir konuşmacı olan Mehmet Nane, kendi deneyimlerini ortaya koyarken kışkırtıcı ve ilham verici olmanın yanı sıra, olayı eğlenceli kılmak için mizahı kullanmaktadır.

Şubat 2016 tarihinden itibaren Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü olarak görev yapan Mehmet T. Nane, 2013-2016 tarihleri arasında CarrefourSA Genel Müdürlüğü, 2005-2013 tarihleri arasında TeknoSA Genel Müdürlüğü, 2000-2005 yılları arasında TeknoSA Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevinde bulunmuştur.

Sırasıyla Türkiye Emlak Bankası, Demirbank ve Demir Yatırım’da çeşitli birimlerde görev almış olan Mehmet T. Nane, Sabancı Grubu bünyesinde Planlama, İş Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcılığı, Perakendecilik Grubu Direktörlüğü, Sabancı Holding Genel Sekreterliği görevlerinde bulunmuştur.

1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Mehmet T. Nane, 1993 yılında İskoçya Heriot Watt Üniversitesi Uluslararası Bankacılık ve Finans Bölümü’nde tam burslu olarak yüksek lisans yapmış ve 2013 yılında Harvard Business School Üst Düzey Yönetici Programı’na katılmıştır.

AMPD Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet T. Nane, 2013-2015 yılları arasında FAPRA (Asya Pasifik Perakendeciler Federasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Mehmet Nane ayrıca TOBB Perakendecilik Meclisi Başkanlığı, Sağlık ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Harvard Business School Türk Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Referansları:

“Oldukça beğenildi. Mehmet Bey çok sade, mütevazi ve etkileyici bulundu.”

“Mehmet Bey çok bilgili, çok tecrübeli ve mütevazi bir konuk konuşmacı idi. Kendisinin değişim süreçlerindeki insan odağı konusundaki tecrübelerini dinlemek oldukça faydalıydı.”

“Mehmet Nane’ye bize ayırdığı zaman için teşekkür ederiz. Konuşmasında o gün programda ele alınan konuları, temel çıktıları çok güzel birleştirdi. Grup profilini bilerek ve gerçekten konu üzerinde çalışarak gelmişti. Açık ve direkt olarak deneyimlerini paylaştı, tarzıyla interaktif bir ortam olmasını sağladı. Katılımcılarımız için gayet ilham veren bir konuşmaydı.”

“Toplantımız gayet iyi geçti, teşekkürler.”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Mehmet Nane etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar