Kubilay QB Tunçer

Kubilay QB Tunçer

1
1

Konuşma konuları

  • Sihirbaz Lider – “Bir Sihirbaz ile Lider Arasındaki Benzerlikler, Etkileşimler”
  • Algılar, Olgular, Yanılsamalar
  • Sihir Gösterisi – İnteraktif, Eğlenceli, Motive Edici, İlham Verici

Toplantılara katkısı

Kubilay Tunçer sihirli eğlencenin yeni jenerasyonudur. Karmaşık tekniği sayesinde insan davranışını büyüleyici bir yolla öngörebilmekte ve kontrol edebilmektedir. Tam anlamıyla benzersiz bir performansa sahiptir.

Sunum tarzı

Soğukkanlı ve karizmatik performansıyla Kubilay Tunçer’in sunumunun içine çekildiğinizde gördüklerinizin gerçekliğine inanacaksınız.

Kubilay QB Tunçer, AFS bursuyla ABD’de liseyi bitirdikten sonra ODTÜ’de psikoloji lisansı yaptı. Yine ODTÜ’de bilim felsefesi alanında yüksek lisans yaptı. İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA’de, kaos yönetimi ve algı yönetimi üzerine ders verdi.

Kubilay QB Tunçer, insan algısının nasıl oluştuğunu ve nasıl yönlendirilebileceğini dünyada en iyi bilen uzmanlardan biri. Çünkü profesyonel bir sihirbaz olarak insan algısını tersten okumak zorunda. QB, konuşmalarında kuramsal ve uygulamalı olarak insan davranışlarını gözler önüne sermekte.

QB Tunçer, AFİFE Ödüllü bir oyun yazarı ve AÇIK TİYATRO’nun kurucusu. Yazdığı oyunlar dünya ülkelerinde sahnelenmekte. Açık Tiyatro’nun “Olağan Mucizeler” adlı oyunu Edinburgh Festivali’ne katılan ilk Türk prodüksiyonu oldu ve daha sonra Londra’da uzunca bir süre başarıyla sahnelendi. Abdullah Oğuz’un yönetmenliğinde vizyona giren “Mutluluk” filminin senaristi olan QB Tunçer, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde sergilenen Hüsn-ü Aşka Dair ve Barbaros adlı modern bale eserlerinin metin yazarıdır.

Çok sayıda dergi yazısı, çeviri ve oyun çevirisinin sahibi olan QB Tunçer, dünyanın birçok yerinde seminerler ve konuşmalar yapmakta, “Gelecek Senaryoları” konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Yayınlanmış Eserleri:

  • Sihirbaz Lider (2015)
  • Olağan Mucizeler (2002)
  • Herkes Sihirbaz Olacak (2002)
  • Apokrifa (1991)

Referansları:

“Kubilay Bey, kendisine verilen brief’deki tüm mesajları dinleyiciye yansıttı. Yaptığı gösteri konu ile uyum sağladı.”

“Kubilay Bey çok etkileyici ve keyifli bir performans sergiledi, tekrar teşekkür etmek isteriz.”

“Son derece pozitif ve sahneye hakim, işini görsel ve sözel olarak son derece iyi yapan bir sahne adamı…”

“Çok etkileyici ve eğlendirici oldu.”

“Sıradışı bir yetenek, tehlikeli bir karizma.”

“Türkiye’nin en çok tercih edilen konuşmacılarından biri.”

“Kubilay Bey’in şovunu ve sunumunu çok beğendik; Konuyla bağlantıları da çok güzel yaptı. Herkes memnundu. Çok teşekkürler.”

“Farklı, sahne performansı çok iyi…”

“QB, görsel ve deneysel öğelerle desteklediği sunumuyla, hayata bakış açımızı sorgulamamızı sağladı. Karar verme sürecinde hesaba katılması gereken pek çok şey olduğunu hatırlattı.”

“Rahatlığı ile sizi de rahatlatan işine hakim, içtenliği ile gönüllere hitap eden bir konuşmacı. Konuşma içeriği ve hitabeti çok iyiydi. İzleyicileri katılımcı hale getirdi.”

“Ortaya koyduğu sahne performansı marka ruhuna ve takım çalışmasına dair hedeflerimizin yapılandırılmasında önemli rol oynadı. Mizahı ve illüzyon sanatını harmanlayışı son derece yaratıcı ve keyif vericiydi. İngilizce performansınızdaki akıcılık dikkat çekiciydi.”

“İnteraktif algı oyunları ve İngilizceye mükemmel hakimiyeti konuklarımızın her birinin şovun içine girmesini ve daha fazla eğlenmesini sağladı.”

“Kubilay Bey’e, toplantımızın kalitesini ve katılımcıların motivasyonun yükselmesini sağlayan katkıları için teşekkür ederiz.”

“Fark yaratan, sıradışı sunumlar ile katılımcıları etkileyebilen, başarılı bir konuşmacı.”

“Şaşırtıcı ve interaktif oyunlarla algı yönetimi ve alternatif düşünmenin katılımcılara mükemmel bir sahne performansıyla sunumu.. Tek kelimeyle unutulmaz bir gösteri..”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca

Kubilay QB Tunçer etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar