Janbi Ceylan

Janbi Ceylan

1
1

Konuşma konuları

  • Atlarla İletişimde Beden Dilinden Öğrendiklerimiz
  • İlham Verici Liderlik
  • Güven İlişkisi (Atla iletişimden örneklerle)
  • Tutku, Sabır ve Azimle Başarıya Ulaşmak

Toplantılara katkısı

Bizleri atların dünyasına davet ederek, onları yakından tanımamızı ve böylelikle dünyaya değişik bir açıdan bakmamızı sağlayan Janbi Ceylan, motivasyonel bir anlatıcıdır. Atların karakteristiği ve vücut diline bakarak aslında kendimizi ve başkalarını anlamada oldukça hızlı yol katedebiliriz. Son derece dürüst karakterleri ile atlar ne görürlerse onu yansıtırlar. Böylelikle karşımızdakinde nasıl bir algı oluşturuyoruz bize ayna tutarlar. Janbi Ceylan, atlarla geliştirdiği mükemmel iletişimden örnekler vererek onlardan neler öğrendiğimizi, neler öğrenebileceğimizi etkileyici görseller eşliğinde aktarmaktadır.

Sunum tarzı

Türkiye’nin en yetenekli binicilerinden ve binici eğitmenlerinden biri olan Janbi Ceylan, sunumlarında kişisel kariyerinde atlarla olan iletişiminde tutku, sabır ve azimle nasıl başarıya ulaştığını örneklerle etkileyici bir şekilde anlatmaktadır. Görseller ve kısa videolar eşliğinde yaptığı sunumlarında atların o büyülü dünyasının kapısını aralamaktadır.

“Atlarla uzun zaman geçiren insanlar, ehlileşenin at değil de binici olduğunu fark ederler. Kendi içine yaptığın bir yolculuktur o. Rehberi atdır.”

Türkiye’de doğdu. Uzun yıllar Rusya’da yaşadı. Küçük yaşları itibari ile dansa ve atlara ilgi duydu. Profesyonel dans hayatını amatör binicilik becerileri ve doğa binişleri ile birleştirdi. Ürdün’den Rusya Kafkasya’sına 2500 km at sürdü, farklı ülkelerdeki değişik at ırklarını deneyimledi.

Moskova Nikulin Sirkinde tesadüfen tanıştığı atlı akrobasi sayesinde 8 senelik devlet halk danslarındaki kariyerini bıraktı ve Rusya sirklerinde atlı akrobat olarak çalışmaya başladı. 2005 yılı itibari ile döndüğü Türkiye’de tamamen atlara ve atlı çalışmalara odaklandı. Yahşi Batı, Karaoğlan, Kervan 1915, Ali & Nino, Muhteşem Yüzyıl, Fatih, Osmanlı Tokadı, Kurtlar Vadisi gibi sinema ve televizyon projelerinde horse master, atlı dublör, binicilik eğitmeni olarak çalıştı. Türkiye genelinde farklı etkinliklerde atlarla sahne aldı, atlı gösteriler organize etti.

Sunum Dilleri: Türkçe

Janbi Ceylan etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Video

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar