Gamze Haklı Geray

Gamze Haklı Geray

1
1

Konuşma konuları

  • Kişisel Dönüşüm ile Kurumda Fark Yaratmak
  • Kendi Hikâyemizi Şekillendirmek
  • Mutlu Çalışmanın Sırları
  • Sıradışı Düşünme Teknikleri
  • Döngüsel Sürdürülebilirlik
  • Entelektüel Liderlik

Toplantılara katkısı

Gamze Geray, pek çok sektörden farklı izleyici kitleleri için çeşitli konferans ve organizasyonlarda sunumlar ve konuşmalar ile etkinliklerde moderatörlük yapmıştır. Mizah anlayışı, kişilerarası iletişim becerileri, yirmi beş yıllık iş deneyimi, güçlü olumlu kişilik özellikleri ve insan psikolojisi bilgisiyle birleşerek Gamze’yi yüksek performanslı kuruluşlar için paha biçilmez bir konuşmacı olarak konumlandırmaktadır.

Sunum tarzı

Konularını, psikoloji, mutluluk, felsefe ve edebiyatla birleştiren disiplinlerarası bir yaklaşım kullanarak, çekicilik, sakinlik ve incelikle, akıcı ve ikna edici bir tarzda sunar. Gamze konularında yetkin, açık ve net sunum yapan bir konuşmacı olarak fark yaratmaktadır.

Gamze Haklı Geray, yetenek yönetimi, kariyer ve organizasyonel gelişim alanlarında uzmanlaşmış ilham verici bir konuşmacı ve yazardır. Hizmet, eğitim, danışmanlık, perakende, hızlı tüketim ürünleri, lojistik ve liman yönetimi gibi çeşitli sektörlerde çalışmış olan Gamze, insan kaynakları yönetiminin birçok alanında hem stratejik hem de operasyonel anlamda, değişim yönetimi, kurumsal iyi olma, mutlu ve anlamlı çalışma ile yetenek geliştirme konularında yirmi beş yıllık deneyime sahiptir.

Yurtdışında ödül kazanan insan kaynakları ve kurumsal mutluluk projelerinin tasarımında yönetici olarak görev almıştır.

Gamze’nin, Leicester Üniversitesi’nden Çalışan İlişkileri alanında uzmanlaştığı işletme yüksek lisansı mevcuttur. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde, liseyi ise Notre Dame de Sion’da tamamlamıştır. Birleşik Krallık Essex Klinik Hipnoz Enstitüsü’nden İleri Klinik Hipnoterapi, Psikoterapi ve Danışmanlık Becerileri alanında uluslararası bir diploma ile Obsesif Kompulsif Bozukluk ve Yeme Bozuklukları diplomasına sahiptir.

Yoğun olarak sürdürdüğü eğitim programları sonucunda Uluslararası Sürekli Hipnoz Eğitimi Akademisi ile bağlantılı Bilişsel Davranışçı Terapi (CBT) (Depresyon, Yas ve Kayıp Psikolojisi de dahil) pek çok sertifikaya hak kazanmıştır. Ayrıca Kanada, Manitoba Satır Profesyonel Enstitüsü tarafından Bireyler, Çiftler ve Aileler için Virginia Satır Model Danışmanlığının temel modül sertifikasına sahiptir.

Gamze, 2013 yılından bu yana Dubai’de düzenlenen Emirates Edebiyat Festivali’nde Moderatör olarak yer almıştır. Dubai Eye 103.8 Talking of Books radyo programlarına aktif olarak katılarak kitap incelemeleri yapmıştır. Bir terapist, yazar ve aynı zamanda edebiyat aşığı olan Gamze, okuma, yazma, sanat ve terapi çalışmalarının birleştiği alanlar üzerinde çalışmakta, bir taraftan yazarken öbür yandan, kurumsal ve bireysel refah ile mutluluğa yoğun bir şekilde odaklanmaktadır.

Amazon’da yayınlanan ilk kitabı “Dissonance or Harmony”, düşüncelerimize meydan okuyan, duygularımıza dokunan ve bizi dünyayı daha olumlu ve iyimser bir şekilde görmeye motive eden bir kitaptır. Gamze bir NLP uygulayıcısı, aynı zamanda sertifikalı bir Duygusal Zeka eğitmenidir.

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Gamze Haklı Geray etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

e-posta veya talep formu

Other speakers you may consider