Duygu Demirdağ

Duygu Demirdağ

1
1

Konuşma konuları

  • İletişim: En İyi Sürümünüze Ulaşmak
  • Kişisel Markalaşma- İmaj Yönetimi
  • Profesyonel ve Sosyal Hayatta “Son Dakika Gelişmelerini” Yönetebilmek
  • Bir Hikaye Anlatıcısı Olmak
  • Moderatörlük & Sunuculuk

Toplantılara katkısı

Duygu Demirdağ Türkiye’nin tanınmış televizyon yüzlerinden biridir. Tarz sahibi, çok yönlü ve kolay iletişim kurulabilen kişiliğiyle etkinliklerin sunum ve moderasyonunu başarıyla gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda farklı konu başlıklarında yaptığı sunumlarla etkinliklerde konuşmacı olarak da yer alarak iletişim, kişisel markalaşma ve imaj konularında katılımcılara yol göstermektedir.

Sunum tarzı

Duygu Demirdağ, kamera önü ve arkasındaki tecrübesi ve çok yönlü, kolay iletişim kurulabilen tarzıyla dinleyiciyi de sunumlarına dahil ederek etkinlikleri keyifli ve akılda kalıcı kılmaktadır.

Duygu Demirdağ Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İngiltere, Middlesex University’de “Medya ve İletişimYönetimi” alanında yüksek lisans yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ve “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı. İspanyolca’ya hayran ve sadık kaldı.

Televizyonculuğa Line Tv’de program yapımcısı ve haber spikeri olarak başladı. “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore’nin efsane filmi ‘Stanno Tutti Bene’den alan kültür-sanat programı “Herkesin Keyfi Yerinde”nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. 3 yıl boyunca muhabir olarak Gezi Parkı protestoları, Van depremi, Yunanistan ekonomik krizi gibi toplumsal olayları takip etti. Toplumun henüz haberdar olmadığı insan hikayelerinin peşine düştü. “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yokluk 4 Mevsim”, “İmkansız Vakit Alır”, “Yeni Muhafazakarlar” gibi haber dosyaları hazırladı. 2013 yılında haber aktarımını sahadan stüdyoya taşıdı. Gece haberleri, hafta sonu ve akşam haberlerini sundu. Cnnturk.com için söyleşi ve yazılar hazırladı. Özcan Sabancı’nın biyografi kitabının yazarlığını yaptı. CNN Türk Ana Haber kuşağını sundu ve söyleşiler hazırladı. Halen, biyografi kitapları ve diğer projeleri üzerine çalışıyor, Doğruluk Payı girişimiyle beraber hazırladığı “Doğrusunu İstersen” programını ve Olay TV de Doğrudan Haber programını sundu.

Referansları:

“III. Sürdürülebilir Finans Forumu’nda moderatörümüz olduğu için çok teşekkür ederiz. Moderatörlüğü konusunda son derece olumlu geribildirimler aldık. Sadece bizlerin değil, katılımcıların da ortak kanısı konuları çok iyi çalıştığı ve sunumunun çok iyi olduğu yönünde. Duygu Hanım Forum öncesinde aldığı briefinge uygun olarak panel konularına son derece hakimdi. Sunumu ve panelistlerle iletişimi gayet iyiydi. Kurumumuzla da uyum ve işbirliği içerisinde çalıştı. Bu nedenle kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce, İspanyolca

Duygu Demirdağ etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar