Doret Habib

Konuşma konuları

  • Liderler ve Dijitalleşme
  • Farklılaşma İletişimi
  • Ezber Bozan Pazarlama Stratejileri
  • Budanarak Büyümek: Krizde Büyümenin ve Küçülmenin İncelikleri
  • Hibrit İnsan Modeli Nasıl Yaratılır?

Toplantılara katkısı

Bilgi ve deneyimlerini büyük bir enerjiyle katılımcılara aktaran Doret Habib, Farklı Olma, Farklı Düşünme ve Başarıya Ulaşma konularında ufkunuzu genişletmektedir.

Sunum tarzı

Sunumları son derece interaktif ve her zaman ilham vericidir. İş hayatında hedeflere ulaşılması için yeni tutum ve becerilerin kazanılması gerektiğini inanan iyi bir iletişimcidir.

Doret Habib Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunudur. İletişim ve Yönetim Danışmanlığı sektörlerinde 25 senedir kurumsal marka stratejisi ve yeniden yapılanma danışmanlığı yapmaktadır. Profesyonel hayatına Halkla İlişkiler duayeni Betül Mardin’in asistanlığını yaparak başlamıştır.

2003 yılında D’oret İletişim Danışmanlığı’nı kurarak gerçekleştirdiği dar bütçelerle ses getiren pazarlama çalışmalarıyla Sanayi Bakanlığı’na bağlı TTKD tarafından “Yılın Altın Adamı” seçilmiş, “BM’de Onurlandırılan ilk Türk iletişimci” olmuştur. Gıda sektöründe BM FAO Kurumsal Pazarlama İletişim Ödülü’nü almıştır. Bütünleşik pazarlama ve iletişim dünyasının ödüllerinden olan Altın Pusula, PRİDA, The One Awards ödüllerini eğitim, kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında kazanmıştır.

Kurumsal değerleri bulup ortaya çıkarmakta, marka algı dönüşümünde yol göstermektedir. Yaşama değer katan, fark edilmeyeni fark ettiren stratejisttir. Keynote speaker ve eğitimcidir.  Çeşitli dergi ve gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Kurumsal marka kültürü ve değeri yaratılmasını sağlamakta, yankı ve ses getiren hikâyelerle hedefe yönelik satışlarda stratejik yol haritası çizmektedir. Kurum içi girişimcilik hikayeleri yaratarak şirketlere kârlılık sağlamakta ve krizlerden çıkış yolunu göstermektedir.

Oxford Üniversitesi Ansiklopedisi’nde Türkiye’nin başarılı liderleri arasında anılmaktadır. BtoB ve BtoC konusunda ulusal ve uluslararası markalara danışmanlık vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi’nde kurumlara, öğrencilere danışmanlık, mentorluk yapmaktadır. KAGİDER Online Pusula Programı’nda fark yaratma eğitmeni ve Down Sendromu Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyelerinden biri ve stratejik iletişim danışmanıdır. Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşan şirketlere özel danışmanlık hizmeti sunan BCB’nin kurucuları arasında yer almakta ve BCB’nin Planlama Kurulu Üyesidir.

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Doret Habib etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

e-posta or fill our talep formu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar