Didem Mollaoğlu

Didem Mollaoğlu

1
1

Konuşma konuları

  • Kendinle Yüzleşmek: Bir başkasının değişiminin kendimizden geçmesi
  • Hayatı İyisiyle Kötüsüyle Kabul Etmek
  • Cesaret ve Pes Etmemek
  • İçindeki Mutluluğa Ulaşmak
  • Kendini Olduğun Halinle Sevmek

Toplantılara katkısı

Yolcuğunda yaşadığı deneyimleri ve bu deneyimlerle yaşadığı yüzleşmeleri anlatan Didem Mollaoğlu, hayatla ilgili birçoğumuzun farkında olmadığı veya çok da önemsemediği konulara dikkat çekiyor.

Sunum tarzı

Didem Mollaoğlu, kendine has kimi zaman mizahi kimi zaman hüzünlü üslubuyla yaptığı sunumlarda paylaştığı deneyim ile farkındalık yaratmayı başarıyor.

1978 doğumlu olan Didem Mollaoğlu baba tarafından Hataylı, anne tarafından da Konya Ereğlili. Samsun’da doğan Mollaoğlu,  çocukluğunu ve gençlik yıllarını Kdz.Ereğli’de geçirdi. İlkokul, orta okul ve liseyi TED KDZ. Ereğli Koleji’nde, üniversiteyi ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra çalışmak için İstanbul’a taşındı.

Yaklaşık 15 yıl çalıştığı farklı halkla ilişkiler ajanslarında SAP Türkiye, Netsis, Mavi Jeans, Nike Türkiye, Garanti Ödeme Sistemleri, Pernod Ricard gibi markalar için çalıştı. 2010 yılında Turkcell Global Bilgi’de Kurumsal İleitşim Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Mollaoğlu 2016 yılında şirket ile yollarını ayırdı. Bunun üzerinde Mollaoğlu tüm eşyalarını satarak hayalini kurduğu seyahate çıktı. 16 ay boyunca Asya ve Avusturalya’da seyahat etti.

Şimdi 16 ay süren seyahati boyunca yaşadığı tecrübelerden aldığı dersleri “Yol Dersleri” adındaki sunumuyla paylaşıyor.

Sunum Dilleri: Türkçe

Didem Mollaoğlu etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

e-posta or fill our talep formu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar