Derya Türkkorkmaz

Derya Türkkorkmaz

1
1

Konuşma konuları

 • Uzaktan Çalışırken Motivasyonumuzu & Verimliliğimizi Nasıl Arttırabiliriz?
 • Geleceğin Liderliği: Çeviklik, Dijitalleşme ve İnovasyon
 • TALENT 4.0 & AGILITY 4.0
 • İnovasyon Kültürü Oluşturmak
 • Dijitalleşme Yatırımının Geri Dönüşü
 • Kurum İçi Girişimcilik Modelleri
 • İş’te Anlam Yaratabilmek
 • İş’te Eğlence ve Verimlilik İlişkisi
 • İş Zekası ve Süreç Optimizasyonu
 • Liderlik İletişimi
 • Yeni Yetkinlik Modelleri

Toplantılara katkısı

Talent 4.0 konusunun Türkiye’deki  ilk araştırmacılarından biri olan Derya Türkkorkmaz, sunumlarında vizyon açıcı, yenilikçi ve fütürist bilgiler paylaşarak dinleyicilere kapsamlı bir bakış açısı sunmaktadır.

Sunum tarzı

Türkkorkmaz’ın sunumları hem hayatın içinden, hem de akademiden verdiği örneklerle zenginleşmektedir.

1977 İstanbul doğumludur. İşletme alanındaki lisans eğitimini ve Kariyer Danışmanlığı alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Halen İş ve Örgüt Sosyolojisi alanındaki doktora eğitimine devam etmekte olup, Endüstri 4.0’ın örgüt kültürüne etkilerini araştırmakta ve bu alandaki tez çalışmalarını sürdürmektedir.

İngiltere’de aldığı dil eğitiminin ardından 2000 yılında kurumsal iş hayatına başlamıştır. 2008 yılında dönemsel işgücünü tarihte ilk uygulayan ve Dünya’nın en büyük insan kaynakları şirketlerinden biri olan Kelly Services Inc.’in Genel Müdürü olarak atanmış ve kariyerinde önemli bir sıçrama yapmıştır. Derya Türkkorkmaz, 2009 yılındaki küresel ekonomik kriz nedeniyle Türkiye dahil 4 ülkeden aynı anda çıkma kararı alan Kelly Services’ın Türkiye operasyonunu satın alarak hizmet yelpazesini geliştirmiş ve yeni adıyla ManAsset’in kurucu başkanı olmuştur. Son 9 yıldır Türkiye’de İK süreçlerinde fonksiyonel verimlilik, İK denetimlerine hazırlık, dijital İK dönüşümü, optimizasyon / norm kadro, İK iş zekâsı ve süreç mükemmelliği, inovasyon kültürü oluşturma, dışkaynak servisler, assessment ve etkin performans sistemleri alanında hizmet veren merkezlerini 2017 yılında Londra’ya taşıyarak ilk yurtdışı operasyonlarını hayata geçirmişlerdir.  Aynı yıl bir başka ilk’e daha imza atmış, digital dönüşüm ve teknoloji alanındaki birikimleri ile jenerasyonel davranışlar, şirket içi iletişim, iş’te eğlence, bağlılık, inovasyon ve verimlilik alanındaki tecrübelerini bir araya getirerek İzmir Teknokent’te yer alan FYK Teknoloji ile birlikte inovasyon kültürü oluşturmanın en etkin, hızlı ve eğlenceli çözümünü sunan WinnerInno markasını lanse etmişlerdir. Londra merkezli ikinci markaları olan WinnerInno’nun da kurucu ortaklığını üstlenen Derya Türkkorkmaz, diğer taraftan kendi alanında çeşitli üniversitelerde dersler vermekte, sivil toplum kuruluşlarında görev almakta, Endüstri 4.0, İnsan Kaynaklarının İK’dan Teknolojik İnsan Kaynakları TİK’e olan yolculuğu, dijital dönüşüm ve inovasyon başlıklarında konuşmalar yapmaktadır.

 

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Derya Türkkorkmaz etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

e-posta veya talep formu

Other speakers you may consider