Cüneyt Yavuz

Cüneyt Yavuz

1
1

Konuşma konuları

  • Mavi: Bir Başarı Hikayesi
  • İnovasyon
  • Strateji

Toplantılara katkısı

İş dünyasının öncü profesyonelleri arasında yer alan Cüneyt Yavuz oldukça etkileyici bir konuşmacıdır. Değerli fikirleri ve Mavi’nin CEO’su olarak edindiği deneyimlerinden yola çıkarak inovasyon ve strateji başta olmak üzere daha pek çok önemli konuya ışık tutmaktadır. İyi bir gelecek planlamak isteyen kurumlar ayrıcalıklı görüşlerinden yararlanmaktadırlar. Nitelikli, başarılı ve karizmatik konuşmacı, olumsuz durumlarda liderliği incelemekte ve en üst düzey pozisyonlarda nasıl başarılı olunacağına dair ipuçları vermektedir.

Sunum tarzı

Müşteri konferanslarının yanı sıra dünya çapındaki birçok etkinlikte de yer alan Cüneyt Yavuz’un içerik yönünden oldukça zengin sunumlarında müşterilerin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde cevap veren iş dünyasındaki deneyimlerinden edindiği çok değerli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cüneyt Yavuz, Robert Kolej’i bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi okudu. Yüksek lisansını ABD’de John Hopkins Üniversitesi’nde tamamladı. 1992’de Procter & Gamble’da çalışmaya başlayan Yavuz, Gillette, Duracell, Oral-B ve Braun markalarında Türkiye, Balkanlar ve İsrail bölgelerinden sorumlu olarak, farklı yöneticilik görevleri üstlendi. Yavuz, 2008’den bu yana, 50 ülkede 5 bine yakın satış noktası bulunan Mavi’de, CEO olarak görevini sürdürüyor. Konuşmacı olarak katıldığı etkinliklerden aldığı telif ücretleri TOG’a bağışlanmaktadır.

Referansları:

“Cüneyt Bey’in performansı mükemmeldi. Konuşmasının içeriği programın bütünü ve günün içeriğine oldukça uygundu. Konuşma tarzı çok pozitif ve açıktı. Katılımcılarımızdan oldukça ilham veren bir konuşmacı profili olduğuna dair yorumlar aldık.”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Cüneyt Yavuz etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar