Kurumları dünyanın en iyi beyinleri ile buluşturarak kendi hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyoruz

İşimiz

Yeryüzündeki en etkileyici insanları, organizasyonlarınıza ilham vermesi, eğitmesi veya motive etmesi için sizlerle buluşturuyoruz. Bu 1983 yılından bu yana en iyi yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz şey. O günlerde Avrupa’daki konuşmacı sektörünün öncüleriydik. Günümüzde dünyanın önde gelen konuşmacı ajansıyız. On altı ülkede yer alan ofislerimizle düşünce önderlerini temsil ediyor dünyadaki hemen herkesin sizlerle bağlantı kurmasını sağlıyoruz. Danışmanlarımızın itibarı yüksektir. CSA’i tercih ettiğinizde sektörünün en iyisi ile işbirliği içinde olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tarihçemiz

Alex Krywald otuz yılı aşkın iş tecrübesi ve mükemmellik tutkusuyla 1983 yılında İngiltere’de Celebrity Speakers’ı kurdu. Dünyanın önde gelen uzmanları ile iş dünyasını ilişkilendirme vizyonuyla, sunduğumuz konuşmacıların sezgi, tecrübe ve bilgi birikimlerinin çalıştıkları her firmaya önemli ölçüde katkıda bulunacağını biliyordu. Bu basit ama öncü vizyon sayesinde Celebrity Speakers ortaya çıktı ve CSA Group olarak büyüdü. CSA Türkiye ofisimiz ise 1999 yılında İstanbul’da kuruldu. Alex Krywald artık ne yazık ki bizimle olmasa da, O’nun vizyonu ve tutkusu CSA’deki herkesin içinde yaşıyor.

Misyonumuz tutkumuzdur

CSA Celebrity Speakers’ın kuruluş vizyonu ‘üstün başarılı kişiler diğerlerine ilham verir’ mottosuydu. Şirketlerin performanslarında yaratabilecekleri büyük katkı ve etkiyi bilerek bu üstün başarılı kişilerle kurumları bir araya getirmek en başından beri CSA’in misyonu olmuştur. Konuşmacılarımız organizasyonlarda değişimi ve büyümeyi teşvik eden yeni ve taze fikirleri ile 1983’ten beri dünyanın her tarafında katılımcıları aydınlatmakta ve ilham vermektedir.

Hizmetlerimiz

Motive eden, ilham veren, eğiten ya da toplantınızı yöneten bir konuşmacı arıyorsanız, danışmanlarımız sizlere yardımcı olmak için buradalar. Konuşmacılarımız konferans veya sunumlarının dışında müşterilerimiz için pek çok rolü üstlenmektedir. Konuşmacılarımızın sunduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır ancak bunlarla sınırlı değildir:

  • Açılış konuşmalarının gerçekleştirilmesi
  • Yönetim kurulu toplantılarının yönetimi
  • Master class’ların yönetimi
  • Çalıştay ve seminerlerin yürütülmesi
  • Birebir veya grup mentörlüğü
  • Akademik veya bilgilendirici konferansların sunumu
  • Danışmanlık hizmetlerinin sağlanması

Konuşmacı planlama

Konuşmacı Planlama hizmetimiz etkinliğiniz sonucunda ulaşmak istediğiniz hedefleri incelemektedir. Yaklaşımımız sistemli ve stratejiktir. İşiniz belirli bir sorunla karşı karşıya olabilir ya da ufukta belirmiş bir fırsat olabilir. Sadece müşterileriniz için bir etkinlik düzenlemek isteyebilirsiniz. En uygun konuşmacıyı bulmak için sizinle veya iletişim ekibinizle birlikte çalışabiliriz. Bu konuşmacı, iletişim bileşenlerinizle sorunsuz şekilde uyum sağlamak üzere belirlenmiş olan konuşma konusu ile bir farkındalık yaratabilir veya gelecekteki stratejik fırsatlar çerçevesinde tartışma ortamını sağlayabilir.

Konuşmacı seçimi

Doğru deneyime sahip en iyi konuşmacının seçilmesi hayati önemdedir. Tecrübeli danışmanlarımız etkinlik programlarınızı inceleyecek ve en uygun konuşmacıyı size önerecektir. Dünyadaki hemen tüm önemli isimlere sanal olarak ulaşabilmemiz nedeniyle ağımız tamamen globaldir. Yaptığımız iş, konuşmacı ile kurum kültürünüz arasında değerler, kişilik ve kimya açısından mükemmel bir uyum olmasını garantilemektedir. Elbette işinizi yeniden konumlandırma ve kurum kültürünüzü değiştirme arayışlarında olabilirsiniz, bu doğrultuda mevcut durumunuzu bir konuşmacının daha bağımsız ton ve stili ile sorgulamak isteyebilirsiniz. Bizler hedeflerinize ulaşmanıza destek için buradayız.

Konuşmacı seçiminizde sizlere yardımcı olmamızı isterseniz lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU