Beyhan Budak

Beyhan Budak

1
1

Konuşma konuları

  • İş Hayatında Başrol Olmak: Bir Başarı ve Motivasyon Hikayesi
  • Zor İnsanlarla Baş Etmek
  • Aile İçi Sağlıklı İletişim
  • İnsan Nasıl Değişir
  • Kaygı Yönetimi
  • Kadına ve Çocuğa Yönelik Şiddet ve İstismar

Toplantılara katkısı

15 yıllık meslek yaşamında bugüne kadar 15 bine yakın psikoterapi seansı yapan Beyhan Budak, insanların zayıf yanlarını, güçlü yanlarını keşfetmeleri, zorlu hayat koşulları ve sorunları ile etkili şekilde baş etme, yaşamlarındaki iyilik halini artırmaları konusunda gerçekçi, bilimsel ve samimi paylaşımlar yapmaktadır.

Sunum tarzı

Sunumlarında anlattığı her şeyi vaka öyküleri, gerçek hayat hikayeleri ve örneklerle anlatan Beyhan Budak, samimi ve doğal bir üslupla anlatım yapmaktadır.

İlköğretim ve lise eğitimini Ankara’da alan Beyhan Budak üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi sonrasında ilk yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nde yapmıştır. Romantik ilişkiler üzerine yüksek lisans tezini hazırlamıştır. İkinci yüksek lisansını “Klinik Psikoloji” alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Uzun yıllar T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastanede çalıştıktan sonra istifa etmiştir ve psikoterapi ve eğitim çalışmalarına kurucusu olduğu merkezde devam etmektedir.

2018 yılında Tedx Kaleiçi etkinliğinde, “O Satın Aldığın Şey Mutluluk Değil!” isimli bir konuşma yapan Beyhan Budak, birçok kurumda ve şehirde kendine yardım konularında 300’den fazla konuşma yapmıştır ve hâlâ bu konuda çalışmalarına devam etmektedir. Birçok TV ve radyo programında alanıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuş, bazı çizgi filmlere senaryo danışmanlığı yapmıştır.

Kendi danışanlarına psikolojik destek vermek dışında, birçok sebepten ötürü psikolojik yardım alamayan insanlara ulaşabilmek için kurduğu YouTube kanalında “Popüler Psikoloji” ve “Kendine Yardım” konularında videolar yayınlamaktadır. 900.000’den fazla kişinin abone olduğu kanalında paylaştığı videoları 60 milyondan fazla izlenmiştir.

Yayımlanmış Eserleri:

  • Senin Suçun Değil (2020)
  • Kendine İyi Davran Güzel İnsan (2019)

Sunum Dilleri: Türkçe

Beyhan Budak etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar