Barış Özcan

Barış Özcan

1
1

Konuşma konuları

  • Hikaye Anlatıcılığı
  • Yeniden Düşün
  • Teknoloji Bizi Ölümsüzleştirecek mi?
  • Mr. Robot’tan Güvenlik Dersleri
  • Hibrit Düşünebilir misiniz?
  • Geleceğin Kısa Tarihi

Toplantılara katkısı

Barış Özcan Hikaye Anlatıcılığı, Alışkanlık ve Zaman Yönetimi, Değişim, Verimlilik, Özgüven, Motivasyon, Hafıza Teknikleri, Düşünme Becerileri, Tasarım ve Teknolojiye kadar çok geniş bir yelpazede yaptığı sunumlar ile katıldığı toplantılara anlam ve zenginlik katmaktadır.

Sunum tarzı

Dinamik ve canlı bir anlatım tarzı ile katılımcıların dikkatini sürekli kendinde tutmayı başaran ilham verici ve motive edici bir konuşmacıdır.

Barış Özcan 1974 İstanbul doğumlu. M.Ü. Hukuk Fakültesi mezunu. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Abak.us kreatif medyanın ajans başkanlığını yapmaktadır. İstanbul ve New York’ta ofisleri olan Abak.us; BASF, THY, LC Waikiki, Türk Telekom, NYMag, TimeOut New York gibi markalarla çalışıyor. Apple, Adobe ve LinkedIn gibi uluslararası yazılım firmalarına danışmanlık ve sosyal medya hizmeti veriyor.

Barış Özcan geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yaptı. TRT, el-Cezire, CNNTürk gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yaptı ve yönetti. Kişisel belgesellerini YouTube’da yapmaya devam ediyor.

Sanat, tasarım ve teknoloji hikayelerini bugüne kadar 4.7 Milyondan fazla kişi 450 milyondan çok kez izledi. Bugüne kadar çeşitli kurumlarda ve konferanslarda 600’den fazla konuşma yaptı.

Barış Özcan YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu. Halen #CreatorsforChange adlı bu program için uluslararası projeler üretiyor. Bunlardan bir web dizisi ve kısa filmi olan Scarecrow – Korkuluk toplamda 2 milyon kez izlendi.

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Barış Özcan etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

e-posta veya talep formu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar