Aslı Şarman

Aslı Şarman

1
1

Konuşma konuları

  • CRM’in Sırları & Günahları
  • Yenilikçi & Etkili Müşteri Stratejileri
   Nasıl Oluşturulur
  • Müşteri Dünyasında CRM’in Yolculuğu
  • Sadakat Dünyası
  • Sosyal Medyaya Karşı Sosyal CRM
  • Bölünmüş Sadakat için Altın Anahtarlar
  • Etkili CEM ve Daha Fazlası….
   Bir Aşk Markası Nasıl Olunur?

Toplantılara katkısı

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) denilince son derece etkili sunumlarıyla ilk akla gelen isim olan Aslı Şarman, Türkiye’de en çok talep edilen konuşmacılar arasında yer almaktadır.

Sunum tarzı

Başarılı bir konuşmacı olan Aslı Şarman’ın sunumları mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir. Kişisel ve son derece profesyonel tarzıyla katılımcılara ilettiği mesajları güçlü ve etkilidir.

Aslı Şarman, Özel Kadıköy Kız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Kazandığı özel burs ile İsviçre’de Satış ve Tümleşik Pazarlama konusunda ihtisas yapmıştır. Wicasa Group’da Yönetici Ortak olarak yer almaktadır.

15 yılı aşan profesyonel iş hayatında sırasıyla, Etap Marmara Oteli, Çırağan Palace Hotel Kempinski, Gate Gourmet Int., Tur-Yat Setur Genel Müdürlük, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Global Bilgi Çağrı Hizmetleri Pazarlama A.Ş.’de orta ve üst düzey yönetici olarak görev almıştır.

2002 yıl sonu itibarıyla IMI Eğitim Yönetim ve Organizasyon Ltd. Şti.’nin ortağı oldu ve ardından uzmanlık alanları CRM ve Müşteri Stratejisi olan Credo Danışmanlık’ı kurdu. 2006 yılında DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi oldu ve halen DPİD’de de yönetim kuru üyesi olarak yer almaktadır.

CRM, CEM, Doğrudan Pazarlama, Müşteri Stratejileri konularında üniversitelerde dersler vermiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. CRM ve Müşteri Stratejisi konularındaki makalelerinin çoğu Hürriyet, Dünya Gazetesi, Cumhuriyet Gazetesi, Business Week, Platin, Ekonomist, Infomag gibi ünlü gazetelerde, haftalık ve aylık iş dergilerinde yayınlanmıştır. Aslı Şarman Marketingİst, Cebitt Euresia, Emitt, ODTÜ, AMPD Konferansı gibi saygın konferanslarda yer almıştır.

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Aslı Şarman etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar