Arda Ös

Arda Ös

1
1

Konuşma konuları

 • Zaman Yönetimi Çalışmıyorsa…Radikal Bir Organize Olma Yaklaşımına Ne Dersiniz?
  Akışta Olmak!
 • Yaratıcı Düşün Problemi Çöz
 • Karşı Tarafı Etkileyen İletişim!
  Aktif Dinleme Kanunu
 • Gerçekte Kimsin? Kim Olmak İstersin?
  Hedeflerle Dönüşüm
 • Yol – İşler Yolunda Gitmediği Zamanlar!
 • Hayatın Her Aşamasında Her Şekilde Karşılaşacağınız Gerginliğe Karşı 5 Kilit Tutum Değişikliği

Toplantılara katkısı

Arda Ös, kendini yüksek enerjili, katılımcı odaklı programlar sunmaya adamış bir konuşmacıdır. Kişisel ve iş başarılarını sunarken iş deneyimini, kişisel mükemmellik ve iletişim teknolojileri ile birleştirmektedir. İlham verici ipuçları ve motive edici hikayeleri ile ekibinize hoşça vakit geçirmenin yanında, hemen kullanabilecekleri ayakları yere basan stratejilerle başlarını döndürecektir.

Sunum tarzı

Arda Ös’ün benzersiz ve ilham verici bakış açısı ve bunu gerçek yaşamdan kaynaklanan deneyim, bilgi ve tutku ile paylaşma şekli, bireyin dış etkenler üzerindeki gücünü gösterir. Eğlenceli tarzı ve içerideki enerjiyi değiştirme gücü ile herkesi sadece dinleyici olmaktan çıkıp, aktif katılımcı olmaya çesaretlendirir.

1974 yılında İzmir’de doğdu. Öğrenim hayatı devam etmektedir.

Profesyonel çalışma hayatının içerisinde, Philip Morris’ten edindiği Finans ve İnsan Kaynakları deneyimi, Marsa Katft Jacobs’tan edindiği Satış deneyimi, ardından Chimera Gourmet Products’taki Özel Müşteriler Temsilcisi macerası ve satış serüvenini taçlandırdığı L’oreal Türkiye’deki görevi sayesinde henüz yapmakta olduğu işine eşsiz katkılar biriktirmiştir.

Buralarda edinmiş olduğu kıymeti yüksek deneyimleri, İnsan Kaynakları alanında değerlendirmeye karar verdikten sonra Aras Kargo’da Eğitim Bölümü’nde işe başlamış ve kendi dizayn ettiği ‘Dinlemek Anlamak Konuşmak’ programını, iki sene içerisinde tüm Türkiye genelinde 5000’den fazla kişi ile paylaşma fırsatı bulmuştur.

Ardından yeteneklerini kullanabileceği alan olan İNSAN ve kapasitesi üzerine çalışmalarına derinlik kazandırmak üzere 2010 Yılında Erickson College International’ın ICF Akredite Profesyonel Koçluk programını tamamlamıştır.

Kurucu ortağı olduğu Qualia’da, Koçluk ve Eğitim’in iç içe geçtiği, kişiye özel öğrenim modelleri kurgulamaktadır. Bu çalışmalar, organizasyonların en yüksek seviyede verim elde edebileceği şekilde tasarlanmakta ve motive edici hale getirilmektedir.

Referansları:

“Arda Bey’in kendine has heyecanından ve ilgiyi sürekli ayakta tutan sunumundan büyük keyif aldık. Katılımcılar ile kurduğu yapıcı iletişim, etkileşimli eğitimin çok güzel örneği olarak belleklerimize kazındı.”

“Gelişimin kişisel kanattaki etkisini ve beklentisini hep canlı tutarım. Bu anlamda Arda Ös ile yapılan paylaşım ve kısa sürelerde doğurduğu pozitif etki bizleri gerçekten etkiledi. Bu yolda yürüyen şirket ve kişilerin faydalanmasını tavsiye ederim.”

Sunum Dilleri: Türkçe

Arda Ös etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar