Ali İhsan Varol

Ali İhsan Varol

1
1

Konuşma konuları

  • Moderatörlük & Sunuculuk
  • “KELİME OYUNU” Motivasyonel Gösteri

Toplantılara katkısı

Ali İhsan Varol motive etme ve ilham verme konusundaki kabiliyetini kullanarak, tüm sorulara cevap verip yarışmayı kazanmak mümkün olmadığında bile eğlenmenin ve başarı duygusunun mümkün olduğunu katılımcılara göstermektedir.

Sunum tarzı

Çok deneyimli bir profesyonel ve medya yüzü olan Ali İhsan Varol, büyük bir kurumsal etkinliği yönetirken ya da kendi markası olan ‘Kelime Oyunu’nu sunarken aynı derecede rahattır.

Turizm sektörüyle başladığı iş hayatına, Televizyon sektörüne geçip prodüksiyon asistanlığı yapmaya başladı. Dört yıl prodüksiyon asistanlığı yapan Varol daha sonra metin yazarlığına başladı. Passaparola, İkinci Bahar, Cumartesi ve Pazar Sürprizi, Hugo gibi birbirinden farklı programlarda set amirliğinden metin yazarlığına kadar ekranın arkasında farklı deneyimler edindi. Çeşitli TV kanallarında yayınlanan KELİME OYUNU programının sunuculuğunu yaparak Türkiye’nin sevilen sunucuları arasına girmiştir. Kardeş Payı dizisi ile oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. Kardeş Payı’nda hem oyuncu olarak hem de senaryo ekibinde yer almıştır.

Sunum Dilleri: Türkçe

Ali İhsan Varol etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar