CSA Celebrity Speakers

Celebrity Speakers International Türkiye Temsilciliği

CSA Celebrity Speakers

1
1
6000
Uluslararası konuşmacılar
100
Türkiye’den konuşmacılar
500
Konferanslar
1500
Müşterilerimiz

En çok talep edilen konuşma konuları

Global Ekonomi

Siyasetçilerden akademisyenlere, uluslararası danışmanlardan çok satan yazarlara kadar geniş bir yelpazede yer alan uzman ekonomist konuşmacılar kurumunuzun öne çıkmasına yardımcı olmakta ve birbiriyle bağlantılı global ekonomik geleceğimize ışık tutmaktadırlar.

Teknoloji ve Sosyal Medya

Günümüz ileri teknoloji çağında, iş hayatındaki rekabet üstünlüğümüzü sürdürmek için en son gelişmeleri yakından takip etmek durumundayız. Yeni teknolojiler ve sosyal medyanın işinizi geliştirecek hatta işinizde devrim yaratabilecek yöntemlerini paylaşan, alanında öncü uzmanların yer aldığı bir portföy sunuyoruz.

İnovasyon

İnovasyon alanında konuşan konuşmacılarımız, teknoloji & değişim stratejisi ve hızla ilerleyen yeni teknolojinin sermayeleşmesinden, yaratıcı ve alışılmışın dışında düşünme yöntemlerine kadar pek çok alanda araştırmalarını, tecrübelerini ve bilgi birikimlerini paylaşmaya hazırdır.

Global Politika

Politika alanındaki konuşmacılarımızın, siyasi yelpazenin bir ucundan diğer ucuna değişen özenle geliştirdikleri görüşleriyle sizleri düşünmeye zorlayacakları ve tartışma başlatacakları garantidir. Toplantılarınıza artı bir değer katmak için devlet adamları, öncü trend belirleyiciler, gazeteciler ve araştırmacılardan oluşan seçkin portföyümüze göz atınız.

Liderlik

Liderlik alanındaki etkileyici konuşmacılarımız hükümet, kar amaçlı şirketler, kar amaçlı olmayan kuruluşlar, akademi, siyaset ve din gibi çok çeşitli alanlarda alt yapıya sahiptir. İlham verici ve motivasyonel konuşmaları aracılığıyla kurumunuzdaki öncü pozitif değişimlere yol gösterecek uygulanabilir iş stratejilerini, liderlik tekniklerini ve yenilikçi servis yöntemlerini sizlere sunmaktadırlar.

Motivasyon

Motivasyonel ve ilham verici konuşmacılarımız heyecan verici sunumlarında, kişisel başarılarını, başarısızlıklarını, kararlılıklarını, yoğun çalışmalarını ve hayatlarını değiştiren olayları paylaşmaktadırlar. Onlar, ünlü spor adamlarından iş dünyasının liderlerine, vermiş oldukları ilham verici ve güçlü mesajlarıyla toplantınızı taçlandıracaklar.

En çok talep edilen konuşmacılar

Toplantılarınıza en uygun konuşmacıyı seçmek için  KONUŞMACI DATABASE

Csa Speaker Bulletin

Konuşmacı Bülteni’nde,
katkıda bulunan seçkin yazarların eşsiz görüşlerini bulacaksınız.
Şu anda gerçekleşmekte olan büyük ekonomik değişiklikleri kavramamız için
hepimize yol gösteriyorlar.

GÜNCEL SAYI