Şebnem Özkan

Şebnem Özkan

1
1

Konuşma konuları

 • İndigo Devrimi
 • Paradigma Değişimi: Kristaller ve Yıldızlar
 • Dikkat Eksikliğinin Faydaları
 • Hayatınızın Şifreleri: Arketipleriniz

Toplantılara katkısı

Akredite Yaşam Koçu Şebnem Özkan yaşantılarımızda ve emek harcanılan işlerde “yıldızlara ulaşmak” için konuşmalarında katılımcıları yüreklendirirken, bilgi ve deneyimleri ile birlikte aynı zamanda sezgisel yeteneklerini de paylaşmaktadır. “Mantıklı ve iyi bir şekilde nasıl yaşanır” konusunu anlamaları için müşterilere yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Sunum tarzı

Şebnem Özkan zeka ve tutku ile sezgi ve deneyimlerini iş dünyasına uygulayabilen ilgi çekici ve yenilikçi bir konuşmacıdır.

Şebnem Özkan, 1989-1993 yılları arasında ekonomi (İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat), 1989-1999 yılları arasında müzik (İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve Arts Academy, Roma, İtalya) okudu. 1988’den itibaren geçen yirmi senelik süre zarfında ilgi duyduğu bütüncül terapiler ve farkındalık çalışmalarını uygulamaya -ve daha sonra bir kısmını öğretmeye- başladı.

ABD’de yaşadığı süre zarfında psikoloji yüksek lisansını (University of Memphis) tamamladıktan sonra, İstanbul’da kapsamlı yaşam koçluğu uluslararası sertifika programını bitirdi (FA Koç Akademi). Psikoloji master’ı esnasında bir hastalık değil, özgün bir “oluş hali” olduğu önerilen Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğu üzerine yoğunlaştı. Pozitif Psikoloji ve Kurgulamacı Psikoloji gibi, bireye saygılı ve kişiyi “hasta” olarak teşhis etmekten ziyade, kuvvetli yönlerine ve problem çözümüne odaklanan psikoloji okulları üzerine çalışmalar yaptı.

2009′dan beri, tüm bu alanlardaki bilgi birikimini, tecrübelerini ve her zaman var olmuş olan sezgisel yeteneklerini eğitimlerinde ve bireysel çalışmalarında kullanmaktadır.

Yayınlanmış Eserleri:

 • Işık Çağı Çocukları (2014)
 • Şifa Çemberi Rehberleriniz (2012)
 • Meleklerin Seninle Konuşuyor (2011)

Ödülleri:

 • İtalyan Kültür Bakanlığı Bursu, 1998-2000
 • Eczacıbaşı Müzik Bursu, 1997-1999
 • 1. Ankara Klasik Gitar Yarışması, dördüncülük ödülü, 1996
 • Milliyet Liselerarası Müzik Yarışması, ikincilik ödülü, 1986
 • Deniz Kuvvetleri doğa konulu resim yarışması Marmara bölgesi birincisi, 1985

Referansları:

“Eğitim ile birlikte bir adım daha atmış olmanın mutluluğu var içimde. Sıcak ve samimi yönlendirmeleriniz ve anlattıklarınızla hayatımın daha iyiye gideceğini biliyorum. Eğitim programının daha önce çalıştıklarımızı hatırlatmakta da çok yararı olacak. Her şey için çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileği ile… Sevgiler”

“Sevgili Şebnem Hanım’la çalışmalarımdan sonra yenilenmiş, enerji düzeyim artmış, ruhum iyileşmiş ve güvenim yükselmiş olarak hissediyorum. İçe dönüş ve kendime güvenme sürecinde yeni bir yol gösterdiği için kendisine teşekkür ediyorum.”

“Aslında hepimizin içimizde gizli kanatlarımız var. Kendimizi gerçekleştirmemizi, hayallerimize uçmamızı sağlayacak kanatlar… Şebnem Özkan, benim ve hayallerine uçan diğer herkesin kanatlarını güçlendiriyor…”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Şebnem Özkan etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar