Deniz Gökçe

Deniz Gökçe

1
1

Konuşma konuları

  • Türkiye Ekonomisi: Makro Analiz
  • Dünya Ekonomisi: Makro Analiz
  • Küresel Konjonktür ve Trendler
  • Bankacılık ve Finans Sistemi
  • Özel Sunum: Futbol

Toplantılara katkısı

Deniz Gökçe günümüzün global ekonomik tablosunu çok iyi değelendirmektedir. En güncel verilerle desteklediği karmaşık konuları esprili kişiliğiyle harmanlayan oldukça ilgi çekici bir konuşmacıdır.

Sunum tarzı

Konferansların deneyimli konuşmacısı Deniz Gökçe şahsına münhasır duruşu ve karizmasıyla etkinliklere artı bir değer katmaktadır. Sunumlarını tamamen müşterilere özel olarak düzenlemektedir.

Doç. Dr. Deniz Gökçe Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümünü 1968 yılında bitirmiştir. Yüksek Lisans Eğitimini Georgia State Üniversitesi Finans Bölümünde 1973 yılında tamamlamıştır.

1976-1981 yılları arasında Georgia State Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi, Emory Üniversitesi’nde Yardımcı Doçentlik yapmış, Ekonomi doktorasını 1981 yılında Georgia State Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 1981-91 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde Yardımcı Doçentlik, 1991-2007 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde Doçentlik yapmıştır.

2007 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak yer almaktadır. Akademik çalışmaları yanında iş dünyasında da önemli görevler üstlenen Deniz Gökçe 1993-1994 arasında TÜSİAD ekonomi danışmanlığı yaptı, çok sayıda şirkette de eğitim ve konjonktür danışmanlığı yapıyor.

Üniversite yıllarında basketbol ve futbol oynadı. Yazı hayatına spor basınında başladı ve Türkiye’nin önde gelen futbol-basketbol yorumcuları arasında yer aldı. Sabah, Hürriyet, Yeni Yüzyıl, Akşam, Nokta, Platin, Turkish Times, Barometre, Ekonomik Bülten, Monitör gibi basın kurumlarında yazarlık, Finans Dünyası dergisinin de yayın danışmanlığını yapan Gökçe halen Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. NTV’de Asaf Savaş Akat, Mahfi Eğilmez, Ege Cansen ve Taner Berksoy ile birlikte Ekodiyalog programında uzun yıllar yer aldılar.

Referansları:

“Sayın Deniz Gökçe oldukça iyi hazırlanmış bir sunum yaptı.”

“Deniz Bey’in konuşma performansı mükemmeldi, teşekkür ederiz.”

“Konferansa katılan çalışanlarımız, hem keyifli hem de verim alarak ayrıldıklarını ilettiler, Deniz Bey’e de ayrıca teşekkürlerimizi iletmek isteriz.”

“Katılımcılar hocamızı dinlemekten dolayı çok memnun kaldılar.”

“Deniz Bey’in diğer panelist ve katılımcılarla olan iletişimi gayet başarılıydı. Etkinlik boyunca iletişimini pozitif yönde sürdürdü. Somut örneklerle desteklediği veriler kullanarak kolay anlaşılır tarzda bir konuşma sergiledi. Tüm katılımcılar genel olarak panelin içeriğinden ve panelistlerin performanslarından memnun olarak ayrıldılar.”

“Deniz Bey’in konuşma performansı mükemmel. Güncel ve ışık tutan bir içeriği ve samimi bir konuşma tarzı var. Yaklaşımı, hitabeti, konuya hakimiyeti ve saygın kişiliği ile genel kabul görmüştür.”

“Tüm katılımcılardan olumlu tepkiler aldık. Stratejilerimizi ve gelecek yıl hedeflerini konuştuğumuz toplantı için iyi bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz.”

“Genel hatları ile oldukça verimli idi. Deniz Bey’in Türkiye, Avrupa ve Dünya ekonomisi üzerine kurduğu denklemler ve bu ekonomilerin birbirleri üzerindeki etkilerinin detaylı açıklaması son derece doyurucu idi. Hocamızın verdiği pozitif mesajlarla bizim gelecek yıllara ilişkin pozitif beklentimiz birbiriyle örtüştü. Bu da istediğimizi almamızı sağladı.”

“İçerik beklentimize uygun, konuşma tarzı sıcak ve nabzı tutucu, katılımcılar çok memnun kaldılar.”

“Deniz Bey’in konuşması gerçekten çok iyiydi ve çalıştığımız kitleye hitap ediyordu.”

Sunum Dilleri: Türkçe, İngilizce

Deniz Gökçe etkinliğinizde konuşmacı olarak yer alsın istiyorsanız lütfen (+90) 216 332 44 44

E-POSTA  veya TALEP FORMU

Tanıtım videosu

İlginizi çekebilecek diğer konuşmacılar